Deep Silver FISHLABS oraz Animation Arts potwierdzają datę premiery Secret Files Tunguska iOS oraz prezentują nowy zwiastun.

DSFishlabs-Secret Files Tunguska-LogoFirmy Deep Silver FISHLABS oraz Animation Arts potwierdziły datę premiery mobilnej wersji przygodówki point-and-click Secret Files Tunguska – gra zadebiutuje w App Store 17 lipca 2014. Bestsellerowy i wielokrotnie nagradzany tytuł będzie dostępny na urządzenia iPhone, iPad oraz iPod Touch i pozwoli graczom przenieść się w sam środek globalnej intrygi na iście epicką skalę. Jednorazowy zakup w cenie 4,49 Eur zagwarantuje dostęp do całej historii, pełnej treści oraz do wszystkich funkcji – bez dodatkowych opłat. Tym samym, gracze nie będą musieli dokonywać płatności, by odblokować kolejne rozdziały porywającej historii.

 

Poza ekscytującą i pełną niespodzianek linią fabilarną i interesującymi postaciami, Secret Files Tunguska na iOS oferuje także 15 godzin wspaniałej rozrywki oraz wspaniałą oprawę graficzną, stworzoną z dbałością o szczegóły i zachowaniem realizmu. Co więcej , gra została w pełni zlokalizowana oraz wzbogacona o dubbing w językach: Polskim, Niemieckim, Angielskim, Rosyjskim, Francuskim oraz Hiszpańskim.

 

 

Zobacz zwiastun Secret Files Tunguska na iOS i przygotuj się na porywającą historię pełną intryg: http://bit.ly/SFT-Trailer-iOS-EN.

iTunesArtwork@2x

Więcej o Secret Files Tunguska:

Porywający scenariusz Secret Files Tunguska jest zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami związanymi z nierozwikłaną katastrofą tunguską z 1908 roku. Wcielając się w rolę atrakcyjnej mechanik, Niny, która wraz ze swoim przyjacielem Maksem, wyrusza na poszukiwania ojca, gracze wykonają serię ambitnych zadań oraz zmierzą się z wymagającymi zagadkami i łamigłówkami. Razem z Niną i Maksem odwiedzą przeszło sto malowniczych lokacji w Niemczech, Rosji, na Kubie, w Chinach a nawet na Antarktydzie, gdzie – umykając rosyjskiemu wywiadowi oraz podejrzanemu tajnemu stowarzyszeniu, rozwiążą jedną z największych współczesnych zagadek.

 

Dzięki świetnie obsadzonym cut-scenom, intuicyjnemu sterowaniu point-and-touch oraz pełnemu polskiemu dubbingowi, miłośnicy najlepszych przygodówek mają na co czekać – Secret Files Tunguska rzuci ich w wir międzynarodowych intryg toczonych na niespotykaną dotąd skalę. Gra wymaga iOS 7 lub nowszego i została zoptymalizowana dla iPhone 5 (i nowszych), iPad 2, (i nowszych), iPad Mini oraz iPod touch 5G. Gra nie zawiera mikro-transakcji, wewnętrznych płatności oraz płatnych epizodów.

Dodaj komentarz