Cristiano Ronaldo i kultowy troll Hugo łączą siły w nowej grze mobilnej!

Gwiazda światowego futbolu – Cristiano Ronaldo staje u boku trolla Hugo w Ronaldo&Hugo: Superstar Skaters – nowej, przystępnej i wypełnionej akcją grze na smartfony i tablety z systemami Android i iOS.

W Ronaldo&Hugo: Superstar Skaters zadaniem graczy będzie ucieszka przed Paparazzi Pete’em, która odbędzie się w mieniącym się kolorami świecie, w którym wszystkie chwyty są dozwolone. Ominą przeszkody, wskoczą na deskorolki i zbiorą tysiące monet – a wszystko to podczas nie dającego chwili wytchnienia wyścigu po najwyższe miejsce na podium; wyścigu, który będzie stawał się coraz trudniejszy w miarę dołączania kolejnych graczy pragnących chwały. Ronaldo&Hugo: Superstar Skaters to prosta mechanika, która jednak wymaga olbrzymich umiejętności, aby opanować ją w stopniu mistrzowskim.SuperStars001

Henrik Kølle, założyciel i CEO Hugo Games, komentuje: „Dzięki silnej marce oraz sile niezwykle popularnej serii, pierwszą mobilną odsłonę przygód Trola Hugo pobrano już przeszło 25 milionów razy. Nie mamy wątpliwości, że Hugo ma potencjał, aby stać się największą ikoną świata gier, szczególnie mając u boku Cristiano Ronaldo.”

„Wszyscy w Hugo Games jesteśmy dumni, że możemy ogłosić naszą współpracę Cristiano Ronaldo – sportową gwiazdą największego kalibru. Cristiano jest międzynarodową ikoną futbolu z niesamowitą osobowością oraz siłą i jest uwielbiany na całym świecie. Mieliśmy już okazję docenić jego fantastyczny charakter podczas naszej współpracy. Mówiąc krótko: praca z Cristiano i jego zespołem nad Ronaldo & Hugo! była dla nas niesamowitym doświadczeniem i wielką przyjemnością.”SuperStars006

„Nie mamy żadnych wątpliwości, że charakter Cristiano w połączeniu z unikalną więzią z fanami, jak i 200 milionów fanów w mediach społecznościowych, to idealna kombinacja dla naszego, również słynnego na całym świecie, trolla Hugo. Spodziewamy się, że nasza współpraca będzie miała istotny wpływ na rynek gier mobilnych w nadchodzących latach.”

Hugo Retro Mania i Hugo Troll Race to gry mobilne, które już zdążyły dostarczyć użytkownikom mnóstwo zabawy dzięki wciągającej rozgrywce spod znaku endless runner, tak popularnego na urządzeniach mobilnych. Ronaldo&Hugo: Superstar Skaters idzie krok dalej i dodaje do tej mieszanki światowej sławy gwiazdę – Cristiano Ronaldo.

Ronaldo&Hugo: Superstar Skaters cechuje niesamowita grafika w wysokiej jakości, która odwzorowuje zachwycające ulice jednego z najsłynniejszych miast świata – Las Vegas! Gracze będą mieli okazję przebiec się ulicami miasta w ciągu dnia jak i w świetle nocnych reflektorów. Twórcy obiecują mnóstwo wyzwań, a także opcje personalizacji obu super-gwiazd dzięki ubraniom i innym akcesoriom.

Tworząc Ronaldo&Hugo: Superstar Skaters twórcy postawili sobie za cel zaprojektowanie gry, która połączy mechanikę endless runner z udziałem dwóch super-gwiazd, z możliwością satysfakcjonującej rywalizacji z graczami z całego świata.SuperStars005

Gra Ronaldo&Hugo: Superstar Skaters jest już dostępna dla posiadaczy telefonów i tabletów w Google Play i Apple App Store.

Pobierz Ronaldo&Hugo: Superstar Skaters na urządzenia z systemem Android

Pobierz Ronaldo&Hugo: Superstar Skaters na urządzenia z systemem iOS

O Hugo Games

Hugo Games to pochodzący z Danii autorzy gier i twórcy słynnego trolla Hugo. Postać Hugo występowała w programach telewizyjnych w ponad 40 krajach na całym świecie, a gry z udziałem sympatycznego trolla otrzymały mnóstwo nagród i na przestrzeni lat odnosiły sukcesy na platformach Commodore, PC, Nintendo, PlayStation, Android czy iOS. W latach dziewięćdziesiątych troll Hugo był gwiazdą światowej telewizji, a wraz z rozpoczęciem XXI wieku podbił także konsole PlayStation z EA w roli wydawcy. Najnowsze gry o trollu Hugo zostały pobrane na urządzenia mobilne i tablety już ponad 25 milionów razy.

Dodaj komentarz