Bracia Gower, oryginalni twórcy RuneScape, wracają by uczcić 15-lecie gry specjalną jubileuszową misją

Piętnaście lat po położeniu podwalin pod świat RuneScape’a, kreatywne trio braci – Andrew, Paul oraz Ian Gowerowie – wrócili do krainy Gielinoru z zupełnie nową historią i misją upamiętniającą świętowany przez cały rok jubileusz. Przygoda zatytułowana, w dość oczywisty sposób, „Misją Gowerów” poprowadzi gracza tropami… znikającej kapusty, na zlecenie trójki znajomo wyglądających Kapustowych Magów. Wypełniona po brzegi żarcikami i nawiązaniami do klasycznych runescape’owych memów, „Misja Gowerów” to czuły hołd złożony grze przez jej oryginalnych twórców.

Dostępna za darmo i przystępna dla jak najszerszego grona graczy przygoda celebruje dotychczasowe – a nawet przyszłe sukcesy gry. „Misja Gowerów” zabierze graczy aż do pól kapusty… i dalej! Przeżyją tam historię, która rozgrzeje ich serca i obsypie nowymi nagrodami, takimi jak nowy boski miecz wykuty ku czci Kapuścianego Bóstwa, Brassiki Prime. Jest to z pewnością opowieść, jakiej jeszcze w RuneScape nie było!

RS_Gower Quest_4

“Zaproszenie trójki braci do pracy nad tworzeniem jubileuszowej misji było po prostu fantastycznym doświadczeniem, a gracze już teraz kontaktują się z nami by powiedzieć jak cudownie nostalgiczną podróżą była dla nich “Misja Gowerów” powiedział David Osborne, lead designer RuneScape. “Jesteśmy wdzięczni Andrew, Paulowi i Ianowi za to, że raz jeszcze wrócili do RuneScape’a i zaprojektowali tę wyjątkową misję. Piętnaście lat to niesamowity kamień milowy i niewiele gier MMORPG może się pochwalić dotarciem do niego. A jeszcze mniej może tak jak my pochwalić się wciąż rosnącym gronem graczy!”

RS_Gower Quest_1

“Bez braci Gower nie mielibyśmy RuneScape’a, a Jagex po prostu by nie istniał, jesteśmy więc podekscytowani, że raz jeszcze objęli stary produkcji nowej przygody, która uświetni jubileusz i uczyni go jeszcze bardziej fantastycznym przeżyciem dla wszystkich naszych graczy”, powiedział Mark Ogilvie. “Pracuję nad RuneScapem już od 14 lat i mam bardzo wiele związanych z nim miłych wspomnień – również z pracy nad początkami historii i legendy krainy Gielinor. Misja stworzona przez Gowerów spogląda w przeszłość i przywołuje kluczowe wydarzenia i postaci z historii gry. To idealny sposób by uczcić ten wyjątkowy jubileusz.”

RS_Gower Quest_3

Dodaj komentarz