1. Bardzo polecam. Margonem jest bardzo fajną grą zarówno dla dzieci i jak nawet dorosłych…. Pozdrowionka od Varamix’a z Prosperity. :)

 2. A ja bym się zastanowiił. Gra faktycznie miała potencjał i była warta uwagi, ale ostatnie kroki administracji prowadzące do jak największego „umasowienia” gry sprawiła, że średnia wieku to 11-12 lat, a wszyscy chyba wiemy, jak wielkie znaczenie mają inni gracze, tworzący świat gry…

 3. Superrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!gra najlepsza pszeglondatkowa gra!!! niedługo coraz wiecej ludzi w to gra moi koledzy i koleszanki tez w to grają><

 4. @Rainman
  Ze średnią wieku 11/12 lat nieco przesadziłeś, fakt, trafiają się niekiedy tacy, którzy faktycznie mają to 10 lat, ale nie zapominaj jednak o tych grających od samego początku, którzy to 6-7 lat temu, mając lat powiedzmy na to 14, nadal grywają. No. :D

 5. Margonem to gra o wyjątkowym wyposażeniu w różne fajne elementy. Ta gra jest mega fajna i ją bardzo lubię, choć było kilka tam bugów itd. Ale nie ma co narzekać zarejestrujcie już teraz!

  Pozdrawiam :D

 6. No siemka. Przedstawię swoją opinie o tej grze. Gra jest „Bardzo dobra” i niesamowicie wciąga. Lecz, ma też swoje wady.
  - Po wbiciu 260lvla, zostanie wam robienie „Samych dziennych Questów” + e2. Nie ma expowisk na wyższe lvl`e.
  -Administracja tej gry, robią z graczy Nocnik :) Nie mają za grosz szacunku do graczy. Zrobią wszystko żeby komuś zamknąć usta, jeżeli ktoś ich w jaki kolwiek sposób, mówi o nich coś złego.
  -Nigdy nie kłóć się z Administracją! Oni tak czy siak będą sądzić,że to oni mają rację.
  - Nigdy nie biegaj koło pomocnika gry. Grozi to Banem+Killem+Mute. W Dodatku pomocnik uznaje to za Molestowanie.
  - SMG nie odróżnia dwóch znaczeń, takich jak: Stalking oraz opublikowanie Screenów na profilu,dotyczących zachowania pomocników gry.
  -Karmazynowe Bractwo. Mmm,co by tutaj powiedzieć… Banda graczy,wybranych przez administracje (przeważnie dzieci, które nie potrafią pisać i nie mają za grosz kultury oraz osoby które wydały ponad 2k złotych). Jeżeli ktoś ujawni tajemnice bractwa,to grozi mu ban. Ja takich tęmpiłem z powodów osobistych- Myśleli że są lepsi,od zwykłych graczy.

  Można tu jeszcze dużo wad wymienić,ale szkoda mi klawiatury :) Mam nadzieje że mój komentarz, wyjdzie wam na dobrę,i w końcu ruszycie głowami, i zaczniecie szanować ludzi…. Pozdrawia wasz kochany Xalluś ;* Z Bogiem.

  • Twój komentarz rzeczywiście przemawia lecz część graczy nie zrozumie cię i pomyśli że obrażasz administracje ,rzeczywiście popełnili według mnie też dużo błędów:

   -według mnie usunięcie z gry błędów było i dobre i złe jednocześnie ,np tzw. „b.u.g.” w grze czyli błąd systemu ,który może coś w postaci zmienić był jedną z najfajniejszych błędów(pozytywnych) ,ale te smocze łzy są jednym z powodów przez które część graczy z powodu braków pieniędzy względem innych graczy powoduje ,że gracz jest znieważony przez innych(negatywne) nie chce pisać wszystkich cech z powodu braku argumentów po za tym jest tam dużo cech subiektywnych i obiektywnych których prawie nikt by nie zrozumiał!

   Z góry przepraszam, za użycie wszystkiego w jednym zdaniu ale gdy zacznę pisać to sami widzicie pozdrawiam.

   Z poważaniem.

   • Czemu się nie podpisałaś?

    Aaaa,sorry zapomniałem, bana byś dostała na miejscu :P
    Tak, nawet za komentarz,pewnie by dostała Bana,bo by się coś pewnie,dla Koczego nie podobało….

  • 200lvl,to można nabić w około pół roku. Wystarczy dobry zapał+ Umiejętności do gry.
   Bo w tych czasach,to 200lvl`e, są bardziej doświadczone, niż jakieś Nooby na 300lvl`u. Np. FurianS (Classicowy Noob)

 7. Gra jest ok… ale głupio trochę zrobili te red mapy. Kiedy idę expić, moja droga do expowiska prowadzi przez andarum. I co? mam 95lv WOJOWNIK i wystarczy, że przyjdzie jakiś tropiciel 80 lv i mnie zdeda. i tak ze 3-4 razy mnie ktoś zdeda aż w końcu pier**lę to i wyłączam grę. Wolę pograć w CSa.

  Pozdrawiam całą Zemynę, wojo 95lv Dennis :D

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.