UnitedGP

UnitedGP to kolejna gra – menadżer przeznaczona na przeglądarki internetowe oraz dostępna na iPady, gdzie tym razem wcielamy się w rolę zarządcy klubu Formuły 1 i prowadzimy ją na szczyt pnąc się po kolejnych szczeblach klasyfikacji.

Gra pozwala nam przygotować własne bolidy, modyfikować składające się na nie części oraz ulepszać na rozmaite sposoby. Do naszej dyspozycji oddano dziewięć różnych elementów składających się na nadwozie oraz podwozie, a także linie produkcyjne pozwalające prowadzić badania i osiągać technologiczną przewagę nad rywalami.

Tworząc naszą maszynę mamy też dostęp do nawet takich elementów jak ustawienie skrzydeł, twardość zawieszenia czy środek ciężkości. Przed każdym wyścigiem musimy natomiast ustalić odpowiednią strategię oraz wreszcie poprowadzić drużynę do zwycięstwa na torze rywalizując z dwudziestoma innymi żywymi graczami w tym samym czasie.

Gra pozwala nam na śledzenie wszystkich istotnych informacji dotyczących wyścigu oraz wydawanie naszemu zawodnikowi określonych poleceń, jak na przykład utrzymanie konkretnego tempa czy zjechanie do pit-stopu w celu uzupełnienia paliwa bądź zmiany opon jeśli zaskoczą nas warunki pogodowe.

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe::

Zagraj teraz!

Dodaj komentarz