Rise of Mythos

Rise of MythosRise of Mythos jest to gra karciana typu TGC przygotowana na przeglądarki internetowe i oprócz elementów strategii znajdziemy w niej również całkiem sporo aspektów charakterystycznych dla produkcji RPG. Arty kart oraz ogólna sceneria została stworzona w mangowym stylu, co może odstraszyć pewną grupę potencjalnych graczy. Przechodząc do samego gameplay’u: po stworzeniu konta i pierwszym zalogowaniu się musimy wybrać jedną z czterech klas postaci: Wojownika, Strażnika, Maga oraz Kapłana, która posiada odmienne bonusy oraz możliwości stosowania kart umiejętności. Walka, gdzie stawiamy czoła innym graczom bądź komputerowi, odbywa się na specjalnym polu, które przypomina to znane z „hirołsów” – mamy cztery „szeregi” podzielone na dwanaście pól, gdzie możemy umiejscowić nasze jednostki.

 

Wszystkie jednostki poruszają się do przodu i atakują od razu po zakończeniu naszej tury, tak więc nie mamy większego wpływu na ich zachowanie, wyłączając odpowiednie, strategiczne umiejscowienie ich czy wykorzystywanie umiejętności.

 

Warto również wspomnieć, że gra posiada nieco ciekawych aspektów zabawy, jak na przykład możliwość walki drużynowej czy walk PvE, między innymi przeciwko potężnym bossom, za pokonanie których otrzymujemy karty oraz złoto.

1_play_button2

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe::

  • yhs-002

Dodaj komentarz