Riot Zone

W dzisiejszych czasach, na rynku gier przeglądarkowych niewątpliwie dominują strategie, które dzięki łatwości dostępu oraz niekiedy bardzo interesujących i innowacyjnych rozwiązań zyskują sobie wielu graczy, którzy nie chcą wydawać pieniędzy na drogi, mocny sprzęt, aby dobrze się bawić, ani spędzać przy zabawie zbyt dużo czasu, ponieważ nie mają, albo chęci, albo możliwości, ale chcą wieczorem pograć w przyjemnej atmosferze z ludźmi z całego świata.
Jedną z ciekawszych produkcji jest Riot Zone, która została wydana przez Mail.Ru – największego producenta różnorodnych gier online w Rosji. W grze wcielamy się w rolę żołnierza, który staje do walki z dyktatorem w niewielkim latynoamerykańskim państwie.

Po stworzeniu naszej postaci możemy wybrać frakcję, po której stronie się opowiemy – Koalicji Korony lub Czeronym Sojuszu. Obie organizacje mają ten sam cel i dokładają wszelkich starań, aby pokonać reżim dyktatora, co nie przeszkadza im walczyć między sobą o wpływy, także przy użyciu siły zbrojnej.

Nasza postać może być rozwijana w indywidualny sposób – nie ma narzuconych żadnych ograniczeń, ani typowego podziału na klasy, a potrzebne do tego celu doświadczenie można zdobywać poprzez walki z innymi graczami lub wykonywanie rozmaitych misji. Wszystkie potyczki rozgrywane są przy udziale wpół zautomatyzowanego modułu, który pozwala nam na podejmowanie określonych akcji, a następnie otrzymujemy jej wynik po reakcji przeciwnika.
1_play_button2

Dodaj komentarz