Remanum

RemanumRemanum jest to przeglądarkowa gra strategiczna, w której stajemy do rywalizacji z innymi graczami, ale tym razem bez użycia wojska, a za pomocą umiejętności ekonomicznych.

W produkcji stajemy się jednym z wielu rzymskich handlarzy chcących rozszerzyć swoje wpływy najbardziej jak to tylko możliwe – podróżując, kupując i sprzedając różnorakie towary między dwudziestoma miastami u wybrzeży Morza Śródziemnego. Oprócz systemu handlowania, gdzie musimy mierzyć się między innymi ze wzrostem lub spadkiem popytu na dane towary, trzeba również zadbać o rozwój naszego miasteczka handlowego, tak więc wznosimy rozmaite struktury podnoszące klasę naszego handlarza, rozwijamy technologie usprawniające wymianę surowców.

W tym momencie należy wspomnieć o dość szybkim czasie budowania, co jednak odbywa się kosztem niekiedy horrendalnej ilości surowców oraz spełnianiem innych wymagań, jak na przykład poziom prestiżu, który z kolei zwiększamy poprzez organizowanie różnorakich uroczystości, uczestniczenie w życiu politycznym czy też wspieraniu finansowym sztuki lub rzemieślników.

 

1_play_button2

Dodaj komentarz