Pirate Storm

Pirate Storm to jedna z wielu sieciowych gier przeznaczonych na przeglądarki internetowe, która łączy w sobie elementy charakterystyczne dla gier zręcznościowych oraz typowych MMORPGów.

Tym razem nie wcielamy się jednak w rycerza, maga, wilkołaka czy nikogo w ten deseń, ale kapitana pirackiego statku, który chce zdobyć jak największą sławę i stać się prawdziwym postrachem mórz(a przy okazji innych graczy, z którymi często przyjdzie nam toczyć zaciętą rywalizację).

Tło fabularne rozgrywki stanowi fantastyczny świat przypominający do złudzenia siedemnastowieczne Karaiby, gdzie wszędzie można natknąć się na żądnych krwi piratów pływających po ogromnym morzu, które jedynie gdzieniegdzie gości na swojej powierzchni małe wyspy, gdzie możemy uzupełnić nasze zapasy, dokonać niezbędnych napraw oraz modernizacji okrętu.

Ekipa produkcji chętnie sięgała do marynarskich mitów oraz legend, tak więc oprócz wspomnianych piratów natkniemy się na różnorakie potwory morskie, jak na przykład gigantyczne węże czy nawet Kraken we własnej osobie.

Bitwy morskie stanowią sedno całej zabawy – będziemy walczyć z wspomnianymi na początku graczami, ale też jednostkami sterowanymi przez komputer, co ma dać szansę przede wszystkim początkującym graczom, którzy nie mają z oczywistych powodów większych szans na pokonanie innych.

Dzięki walkom zdobywamy środki na różnorakie działania, jednak możemy również podejmować się rozmaitych zadań.

Zagraj teraz!

Dodaj komentarz