Music World Game

imagesJeśli kiedyś marzyliśmy o zostaniu gwiazdą show – biznesu to teraz mam okazję sprawdzić się w ramach przeglądarkowej gry online pod tytułem Music World Game, gdzie wcielamy się w świeżo upieczoną gwiazdę Hollywoodu i stajemy na początku długiej drogi prowadzącej do światowej kariery, a co za tym idzie prestiżu, sławy oraz, rzecz jasna, pieniędzy. Nim jednak ruszymy na podbój odbiorników i list przebojów, musimy na początku stworzyć naszego awatara. Warto wspomnieć, że możliwości kreacji wyglądu naszej gwiazdy są ogromne – możemy wybierać z dziesiątków fryzur, kolorów, ubrań, wzorów makijażu i wielu innych elementów.

Następnie możemy już bez przeszkód przejść do pracy dla agencji modelek, występować w serialach bądź nagrywać piosenki – wszystko jest w zasięgu ręki. Co ciekawe, w Music World Game możemy grać za pośrednictwem Facebooka i powiązać swoje wirtualne alter ego nadając mu lub jej cechy naszego wyglądu w rzeczywistości. Za udział w różnego typu „gwiazdorskich” aktywnościach otrzymuje środki pozwalające nam na zakup nowych ubrań, gadżetów lub sprzętów.

Niemniej jednak, wciąż należy pamiętać, że Music World Game to przede wszystkim gra społecznościowa sensu stricte – ważniejszym od rozwoju naszej postaci jest poznawanie innych graczy za pośrednictwem ich awatarów, udzielanie się w dyskusjach i tworzenie swojego rodzaju internetowej więzi społecznej. Grafika jest ręcznie rysowana i przypomina nieco styl charakterystyczny dla różnego rodzaju gier – ubieranek, tak więc jest generalnie skierowana do dziewcząt, podobnie zresztą jak zamysł produkcji.

1_play_button2

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe::

  • gry na rejestracje

Dodaj komentarz