Manager Golfa

Ostatnimi czasy na rynku gier przeznaczonych na przeglądarki internetowe zaroiło się od wszelkiej maści managerów – od piłki nożnej, przez wyścigi samochodowe aż po tradycyjne tycoony z tym, że nastawione przede wszystkim na rywalizację pomiędzy graczami oraz zdobywanie coraz to lepszej pozycji w rankingu.

Stosunkową nowością w tejże branży jest Manager Golfa, gdzie wcielamy się, jak sama nazwa wskazuje, w zarządcę klubu golfowego, jeśli można to tak nazwać, i kierujemy poczynaniami naszych zawodników podczas rozmaitych zawodów, wysyłamy ich na treningi, a także zaopatrujemy w najwyższej jakości sprzęt odpowiadający umiejętnościom graczy. Samymi zawodnikami, jak w większości menadżerów, możemy bez przeszkód się wymieniać, kupować ich bądź też sprzedawać.

Gra daje nam możliwość zagrania na kilkunastu interesujących polach golfowych, które wymagają zaplanowania uderzenia, biorąc pod uwagę jego siłę, odległość dzielącą nas od doła oraz wiatr. Oprócz klasycznych rozgrywek, co jakiś czas odbywają się turnieje, gdzie mamy możliwość zdobyć sporą nagrodę pieniężną, która z kolei przybliża nas do coraz lepszego sprzętu.

Graficzna strona produkcji jest dosyć przejrzysta, a poruszanie się po interfejsie nie sprawia szczególnych trudności, wszelkie jego elementy są optymalnej większości a animacje i modele przyjemne dla oka, choć czasami mogą wydawać się nienaturalne.

 

One thought on “Manager Golfa

  1. Czekam na menadżera zarządzania polem namiotowym albo elektrowni jądrowej. Eh… Gra jest w porządku, jeśli popatrzeć wyzbywając się poczucia, że jest to KOLEJNA IDENTYCZNA GRA JAK WSZYSTKIE INNE TEGO TYPU, ale trzeba być naprawdę zdesperowanym albo zapalonym golfiarzem, żeby siąść do niej na dłużej niż parę dni.

Dodaj komentarz