League of Angels

Całkiem nie tak dawno Reality Squared Games przygotowało dla nas przeglądarkową produkcję będącą połączeniem MMORPGa oraz strategii w turowym systemie walki – w skrócie: każdy z graczy tworzy drużynę swoich bohaterów, którzy posiadają różne klasy i zdolności, dba o ich trening oraz wyposażenie, a następnie wykorzystuje do wykonywania rozmaitych zadań i toczenia walk. Tą hybrydową grą jest League of Angels, gdzie, jak sama nazwa wskazuje, przemierzamy fantastyczny świat aniołów i im podobnych stworzeń, które zostały zniewolone i osłabione przez siły Zła, a my musimy, oczywiście, to wszystko odkręcić.

Do naszej dyspozycji zostały oddane anioły posiadające szeroki wachlarz, różniących się od siebie w dość dużym stopniu, umiejętności oraz atrybutów. Wraz ze zdobywaniem kolejnych poziomów doświadczenia możemy rozwijać członków naszej drużyny wedle własnego widzimisię. Pokonując kolejnych przeciwników i wykonując zadania, w nasze ręce trafiają także rozmaite elementy ekwipunku: od broni przez mikstury, aż do pancerzy, które pozwalają na zwiększenie wydajności bohaterów. Co ciekawe, kiedy znudzi nam się walka z komputerowym wrogiem, możemy również spróbować sił swoich i naszej drużyny na arenie PvP.

Można przyznać twórcom, że świat gry jest dosyć rozbudowana, a lokacje, gdzie rozgrywają się walki są wykonane przyzwoicie – podobnie jak reszta oprawy graficznej, choć jej specyficzna stylistyka z pewnością nie spodoba się niektórym graczom. Jednakże animacje postaci oraz ich „modele” wydają się nieco sztuczne i niedopracowane. League of Angels szybko również staje się powtarzalna, a co za tym idzie nudna.

 

Zagraj teraz!

Dodaj komentarz