Imperia Online

Imperia Online to jedna z wielu strategicznych gier MMO przeznaczonych na przeglądarki internetowe, gdzie wcielamy się w rolę przywódcy osady należącej do sił dumnych Imperian bądź też wojowniczych Nomadów.

Obie nacje pozostają ze sobą w nieustającym konflikcie, a każda z nich posiada unikalne mocne i słabe strony, jak na przykład jednostki wykorzystywane w walce bądź budynki dające dostęp do różnorakich możliwości. Kluczem do rozwoju naszego miasteczka oraz podboju dalszych terytoriów jest rozważne zarządzanie surowcami, odpowiednie przygotowanie zaplecza ekonomicznego i oczywiście rekrutowanie wojsk, które posłużą nam do stawienia czoła zarówno żywym graczom, jak również siłom sterowanym przez sztuczną inteligencję.

Oprócz tego, będziemy mogli zawierać rozmaite sojusze, wstępować do swojego rodzaju gildii, a także toczyć wspólne bitwy. Imperia Online oparta została na modelu F2P z możliwością wykupienia konta premium oraz pomniejszych „pomocy” mających niestety dość spory wpływ na rywalizację między graczami.

 

Zagraj teraz!

2 thoughts on “Imperia Online

Dodaj komentarz