I am Ninja

I am NinjaNa fali popularności mangi oraz anime pod tytułem Naruto powstało całkiem sporo różnych gier komputerowych, również tych przeznaczonych do zabawy z innymi przez sieć. Najczęściej wybieranym gatunkiem, oprócz fighterów, stały się produkcje MMO, które swojego czasu przeżyły prawdziwy nawał gier osadzonych we wspomnianym na początku uniwersum. Nie inaczej jest z I am Ninja autorstwa NGames Interactive, która to została przeznaczona na rynek przeglądarkowych gier MMORPG. Zabawę rozpoczynamy od stworzenia naszej postaci wybierając jedną z zaledwie sześciu odgrywających najważniejsze role w świecie Naruto – nie uświadczymy tutaj choćby kreowania własnego bohatera, co jest chyba największą wadą tejże gry.

Nieco lepiej prezentuje się jednak ich rozwój: możemy obrać drogą Genjutsu, Taijutsu lub Ninjutsu, z których każda posiada odmienne techniki walki oraz umiejętności z jakich możemy korzystać podczas starć.

Dość pokaźnie prezentuje się również dostępny ekwipunek, do naszej dyspozycji oddano kilkanaście rodzajów sztyletów kunai, shurikenów oraz zwojów.

Przedmioty te możemy ulepszać za pomocą specjalnych materiałów, modyfikować ich działanie i wiele innych. Jak w większości produkcji tego typu, tak i tutaj uświadczymy turowego systemu walki.

button2

Dodaj komentarz