Hobbit

The_Hobbit_Armies_of_the_Third_Age-720_large_verge_medium_landscapeNa fali wywołanej przez filmową adaptację powieści J.R.R. Tolkiena pod tytułem „Hobbit”, kwestią czasu było aż powstanie również jakaś jej „growa” odsłona.

Tak też się stało, całkiem niedawno na rynek przeglądarkowych gier MMO wypuszczona została The Hobbit: Armies of the Third Age, w której gracz wciela się w przywódcę jednej z ras: Elfów, Ludzi lub Krasnoludów, którzy biorą udział w krwawej i zażartej między sobą, zupełnie nie zauważając zagrożenia jakie stanowią rosnące w siłę orkowe armie.

 

Oprócz rywalizowania między sobą, gracze muszą potrafić zjednoczyć się, mimo fabularnych animozji, co zazwyczaj nie jest wielkim problemem, i zwalczyć zakusy pomiotów Morgotha.

Produkcja łączy w sobie elementy typowego MMORPGa – tworzymy tutaj swojego awatara, zdobywamy punkty doświadczenia, rozwijamy różnorakie talenty oraz umiejętności, a także wpasowuje się w kanon gry strategicznej przeznaczonej na przeglądarki internetowe, gdyż tutaj również stajemy się właścicielami osady, którą musimy rozwijać, rekrutować różnorakie jednostki oraz „wysyłać ataki”.

Dodaj komentarz