Grand Prix Racing Online

Grand Prix Racing Online to przeznaczony na przeglądarki internetowe wieloosobowy menadżer Formuły 1. Wcielamy się w rolę zarządcy klubu i wykonując swoje liczne obowiązki polegające między innymi na konserwacji pojazdów, szkoleniu kierowców czy organizowaniu rozmaitych wydarzeń mających poprawić renomę naszej drużyny. Sama zabawa opiera się głównie na rywalizowaniu z innymi graczami – klubami poprzez branie udziału w różnorakich zawodach oraz zdobywaniu środków pozwalających na ulepszanie naszych maszyn czy zakup nowych części.

Niekiedy mamy również szansę wziąć udział w specjalnym turnieju, który zapewnia nam znacznie bardziej wartościowe nagrody, nie tylko pieniądze, ale również unikalne elementy pojazdów.

Wyścigi odbywają się w czasie rzeczywistym, choć osobiście nie mamy na nie zbytniego wpływu, poza możliwością skierowania naszego zawodnika do pit – stopu lub wydania polecenia personelowi znajdującemu się w tym ostatnim, dzięki czemu możemy zareagować w przypadku, dajmy na to, nagłych opadów deszczu.
default
Do naszej dyspozycji oddanych zostało kilkaset różnorakich części, które twórcy pozwolili dowolnie modyfikować i łączyć, aby stworzyć najsilniejszy bolid jaki jesteśmy w stanie. W tym celu jednak będziemy musieli je zdobyć oraz posiadać odpowiednio wyszkolonych kierowców, którzy będą potrafili zrobić z nich użytek.

Wspomniane elementy kupujemy nie tylko w sklepie, ale również wymieniając się z innymi graczami. Tworząc pojazdy możemy również obrać swojego rodzaju taktykę, jaką będziemy podążać – stawiając na siłę silnika i generalnie prędkość lub zwrotność.


Graficzna oprawa produkcji raczej nie zachwyca – jest dwuwymiarowa, ale w oczy rzucają się dosyć proste animacje, bolidy, a każdy wyścig wygląda niemal tak samo różniąc się tylko liczbą zakrętów i tego typu właściwościom. Interfejs sprawia wrażenie wykonanego niestarannie i niedokładnie, pojawią się często „domyślne” scroll-bary czy przyciski list.

 

 

Zagraj teraz!

One thought on “Grand Prix Racing Online

Dodaj komentarz