Goalunited

goalunitedGry przeglądarkowe to branża obfitująca w produkcje różnorakiego rodzaju, które przyciągają setki tysięcy graczy o różnych zainteresowaniach, którzy mają ochotę na rozgrywkę nie wymagającą szczególnych wymagań sprzętowych, ani szczególnego zaangażowania, jeśli chodzi o radość płynącą z samej zabawy. Jednakże, przez długi czas fani piłki nożnej mogliby narzekać na brak gry tego rodzaju, która mogłaby traktować o ich ulubionej dyscyplinie sportu.

Z pomocą przychodzi dla nich studio Northworks Software GmbH, które stworzyło Goalunited – grę łączącą w sobie elementy ekonomii oraz strategii, a gracz wciela się w rolę menadżera klubu piłkarskiego, co może jednak rozczarować tych, którzy mieli nadzieję na przeglądarkowe „własnonożne” kopanie piłki.

 

Do obowiązków menadżera należy między innymi organizowanie odpowiednich miejsc do treningów oraz niezbędnego w tym celu sprzętu.

Aby doprowadzić naszą drużynę na szczyt będziemy również zmuszeni zdobyć sponsorów oraz opracować dla zawodników taktykę na konkretny mecz.

Gracz może rywalizować z drużynami innych graczy przez wygrywanie kolejnych rozgrywek, a także zdobywanie większego prestiżu.

Do jednego z najciekawszych elementów zabawy należy możliwość wymieniania się zawodnikami, dzięki czemu możliwości skomponowania składu jest niezliczenie wiele.

1_play_button2

Dodaj komentarz