Gladiatus

GladiatusDołącz już dziś do szlachetnego grona Gladiatorów – najmężniejszych z niewolników rzymskich. Stań na arenie i walcz z innymi graczami z całego świata, wyruszaj na niebezpieczne wyprawy w poszukiwaniu złota i jedzenia, na których to będziesz musiał zabić niezliczoną ilość stworzeń, a także rozwikłać trudne zagadki.
Zarobione pieniądze wydać możesz na targowisku, gdzie zakupisz najlepszej jakości zbroje, hełmy, miecze, czy tarcze, które bardzo przydadzą się Tobie w walce zarówno na arenie, jak i w terenie. Tutaj także możesz się posilić, i nabrać mocy do następnych wypraw, czy też do kolejnej bitwy stoczonej przed obliczem Cezara. Inne elementy ekwipunku sprawiają, że gra staje się bardzo ciekawa i grywalna. Swoje umiejętności rozwijać możesz na wielu płaszczyznach, także każda postać się od siebie różni, i żadna walka nie jest z góry przesądzona.
Zarejestruj się w grze już dziś! Poczuj smak zwycięstwa, lub gorycz porażki, która da Ci jednak motywację do stawania się silniejszym, i do stawiania czoła coraz to mocniejszym wrogom. Treningi, pot i utracona krew zaprocentują jednak w przyszłości.

Regularna praktyka zwiększy Twoją siłę i jednocześnie da Ci ogromne szanse na zwyciężenie kolejnych pojedynków, a bić się warto – walczysz przecież o bogactwo, honor i sławę, nie ma chyba nic cenniejszego dla Gladiatora, którym zostaniesz.

Dodaj komentarz