Dream Lineup

Dream Lineup to jeden z wielu menadżerów piłkarskich przeznaczonych na przeglądarki internetowe, gdzie wcielamy się w rolę, jak sama nazwa mogłaby sugerować, zarządcę klubu piłkarskiego i staramy się doprowadzić go do jak najwyższej pozycji w rankingu najlepszych z nich. Sama zabawa zaczyna się, podobnie do większości tego typu produkcji, od wybrania naszej wymarzonej drużyny piłkarskiej oraz zapoznania się z mechaniką zabawy, która mimo pewnego skomplikowania, nie jest wcale taka trudna do zrozumienia.

Rozpoczynając naszą karierę menadżerską musimy liczyć się z tym, że czeka nas wiele różnorakich obowiązków a budżet, który zostaje oddany wówczas do naszej dyspozycji jest wyjątkowo szczupły, tak więc będziemy zmuszeni wykazać się nie lada umiejętnościami planowania oraz rozważnego wydawania środków, aby zapewnić sobie solidny start.

 

Pod naszą opiekę trafiają nie tylko zawodnicy, których swoją drogą możemy wysyłać na treningi czy wymieniać z innymi klubami, ale również wszystkie elementy „kibicowskiego” wyposażenia, jak bufety czy większy parking, oraz dbanie o stadion: począwszy od wybudowania go, poprzez modernizację i konserwację, dzięki czemu możemy, dajmy na to, pomieścić więcej widzów, a co za tym idzie zwiększyć przychody.

Warstwa graficzna produkcji prezentuje się dosyć przyzwoicie: mimo braku animowanych rozgrywek (choć w gruncie rzeczy czego wymagać od przeglądarek) i rozmaitych efektów wizualnych, interfejs jest przejrzysty, a wszystkie funkcje dostępne bez zbędnego zagłębiania się w listy oraz okienka. Niemniej jednak, mimo swoich zalet, Dream Lineup, jak też wszystkie gry tego typu, adresowana jest raczej do entuzjastów tego typu zabawy – większość graczy niezaznajomionych z systemami charakterystycznymi dla menadżerów czy choćby nie interesujących się w szerszym zakresie piłką nożną, znudzi się bardzo szybko.

 

 

One thought on “Dream Lineup

Dodaj komentarz