DarkOrbit

Interesujesz się astronomią? Lubisz wszystko co z planetami związane? Patrzysz często w gwiazdy i myślisz jakby to było zbliżyć się do nich? Chciałbyś przeżywać przygody niemalże identyczne do tych, których częścią był Luke Skywalker?

Ta gra jest dla Ciebie. Ogromne galaktyki, ogromna grywalność oraz tysiące ludzi, którzy dołączyli już do społeczności DarkOrbit. Dołącz także i Ty!
Akcja gry rozgrywa się w kosmosie. Dołączyć możemy do jednej z trzech firm, wszystkie na tym samym stopniu żądne są panowania w całym kosmosie. Walczymy zarówno dla dobra swojego jak i całego sojuszu, bez którego nie mamy szans w starciach z innymi pilotami krążowników wojennych. Do boju pilocie! Wyposaż swój statek w najlepsze z możliwych dział i w najlepszy ekwipunek. Stań się postrachem całej galaktyki, walcz o sławę i bogactwo.
Czeka Cię niemalże niezliczona rzesza przeciwników, którzy także czyhają na skarby zawarte w kosmosie. Z niektórymi być może nawiążesz przyjacielskie stosunki – z innymi natomiast stoczyć będziesz musiał krwawą i trudną walkę.

 

Wysiłek włożony w rozwój postaci może się jednak opłacić – pomyśl jak dobrze by było zostać królem galaktyki!
W grze do wygrania jest także prawdziwa kasa! Nie bagatela, bo aż 10.000 Euro czeka zwycięzcę turnieju Jackpot, warto więc już dziś rozpocząć swą kosmiczną przygodę.

Zagraj teraz!

Dodaj komentarz