Anger of Kingdoms

Anger of Kingdoms to przeglądarkowa gra strategiczna, w której wcielamy się w rolę przywódcy pochodzącego z jednej ze zwalczających się frakcji: Sojuszu, Hordy lub Imperium i rozwijamy nasze małe księstwo, aby wspomóc sojuszników w walce z wrogiem.

Do naszej dyspozycji oddanych zostało kilkanaście typów jednostek oraz generałów, którzy dowodzą naszymi oddziałami w bitwie oraz posiadają specjalne zdolności mające wpływ na jej przebieg. Rekrutujemy ich w tawernie za złoto, zaś dostęp uzyskujemy poprzez wykonywanie kolejnych misji w ramach kampanii PvE. W czasie każdego starcia każdy z graczy może wystawić maksymalnie czterech generałów oraz ustawić posiadane jednostki wedle dowolnej konfiguracji, zaś sama walka odbywa się w trybie rzeczywistym na mapie taktycznej – musimy dostosowywać się do dynamicznie zmieniających się warunków na polu bitwy.

Poza tym, mamy tutaj do czynienia z typową grą strategiczną – musimy rozwijać posiadane przez nas miasta poprzez wznoszenie kolejnych struktur oraz ulepszanie już istniejących, a także rekrutować żołnierzy, których wachlarz jest swoją drogą dosyć szeroki i dający spore pole do popisu w kwestii wykorzystania taktycznego.

Na uwagę zasługuje także oprawa graficzna produkcji, która prezentuje się bardzo dobrze, nawet jak na ostatnie wysokie standardy panujące wśród produkcji przeznaczonych na przeglądarki internetowe – wszelkie arty, lokacje oraz grafiki jednostek wykonane są szczegółowo i solidnie, zaś animacje wyświetlają się płynnie.

Zagraj teraz!

3 thoughts on “Anger of Kingdoms

Dodaj komentarz