Ghost Recon: Online

ghost_recon_onlineWśród wielu fanów różnorakich strzelanek, jedną z najciekawszych pozycji stanowi seria Ghost Recon, gdzie gracz wciela się w dowódcę elitarnej grupy żołnierzy – specjalistów, którzy otrzymują rozmaite zadania wymagające wykorzystania niewielkich sił w newralgicznym punkcie, jak na przykład zabijanie straży w bazie przeciwnika czy zdobycie danych niezbędnych do przeprowadzenia ataku bombowego. Wcale nie tak dawno temu, na światowym rynku MMO pojawiła się internetowa kontynuacja tej gry wyprodukowana przez studio Ubisoft Singapore, które dołożyło wszelkich starań, aby umieścić najlepsze znane cechy tejże serii w Ghost Recon: Online oraz połączyć je z dynamicznym modelem rozgrywki sieciowej.

 

Gracz ma ogromne możliwości stworzenia swojego własnego Ducha dzięki wybraniu jednej z trzech dostępnych klas oraz dostosowania właściwości i dodatków do posiadanej broni pod ulubiony styl gry, a także ulepszania zdobytego dodatkowego sprzętu przy wykorzystaniu nowoczesnej technologii, jak na przykład noktowizory czy celowniki laserowe.

 

Walki mają miejsce na różnorakich, bardzo dobrze zaprojektowanych mapach dających szerokie pole do popisu na podłożu taktycznym wykorzystującym możliwości niesione przez ukształtowanie terenu.

Szarżowanie na bazę wroga jest bez sensu, ponieważ grupa odsłoniętych graczy przebiegająca przez sam środek miasta stanowi łatwy cel dla schowanych za różnymi przeszkodami wrogów.

Dużym atutem jest również to, iż gra jest w pełni darmowa, ale pozwala na zakup specjalnych usług premium pozwalających nam między innymi w pełni zmodyfikować swoją postać oraz jej wyposażenie.

Jednakże, wszystko to nie zaburza balansu, tak więc gracze wydający pieniądze nie mają zagwarantowanych serii zwycięstw.

1_play_button2

Dodaj komentarz