Duel of Champions

Duel of ChampionNie ma chyba na świecie gracza, który nie słyszałby o legendarnej serii gier strategicznych pod tytułem Heroes of Might & Magic.

Wydanych zostało dotąd aż siedem części tej produkcji, z których każda zyskała sobie szeroką rzeszę fanów(tak, „czwórka” też). Ostatnio, dość dużą popularnością cieszy się Duel of Champions spod klawiatur studia Ubisoft Quebec, czyli sieciowa karcianka osadzona w świecie wspomnianej sagi. Gracze mogą złożyć talię składającą się z od pięćdziesięciu do dwustu kart w zależności od posiadanego bohatera.

Szeroka gama czarów oraz stworzeń pozwala na toczenie naprawdę emocjonujących pojedynków oraz wykonywanie ciekawych combosów, ponieważ praktycznie niemal każda karta ma unikalne właściwości.

 

Możemy toczyć walki z innymi graczami, brać udział w turnieju codziennym, a także wykonywać zadania polegające na wypełnianiu mini-kampanii, w których zostajemy zaznajomieni ze światem tej odsłony Heroes oraz możemy zdobyć pakiety kart i środki na zakup boosterów.

Warto również wspomnieć o tym, że sposobów zdobycia kart jest całkiem sporo, a gracze, którzy decydują się na przeznaczenie na ten cel prawdziwych pieniędzy nie mają absolutnie żadnej przewagi nad tymi, walczącymi o nie całymi dniami.
1_play_button2

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe::

Dodaj komentarz