Star Wars: The Old Republic

Star_Wars_The_Old_RepublicZapewne każdy słyszał o legendarnej sadze filmów science – fiction pod tytułem Gwiezdne Wojny, które zrobiły prawdziwą furorę nie tylko na rynku filmowym, ale również… praktycznie każdym innym – nie sposób policzyć różnorakich komiksów, zabawek czy też gier komputerowych osadzonych w tymże uniwersum.

Jakiś czas temu powstała produkcja pod tytułem Star Wars: The Old Republic, która przeniosła świat George’a Lucasa na płaszczyznę MMO(acz akcja rozgrywa się około trzy tysiące lat przed filmową serią) umożliwiając graczom stanąć po Jasnej lub Ciemnej stronie mocy.

Co ciekawe, tworząc naszego bohatera nie jesteśmy jedynie ograniczeni do klasy wymachującej mieczem świetlnym, gdyż do naszej dyspozycji oddano również nieco bardziej „konwencjonalne” profesje, jak na przykład Szturmowiec czy Łowca Nagród, które potrafią być również groźnymi przeciwnikami.

 

Star Wars: The Old Republic posiada porządnie wykonany system PvE koncentrujący się przede wszystkim na prowadzeniu swojego storyline, to znaczy wykonywania zadań w specjalnych, instancjonowanych lokacjach. I

stotną stronę gry stanowi również oczywiście PvP w różnorakich strefach, arenach i innych tego typu miejscach.

1_play_button2

Dodaj komentarz