RaiderZ

raiderz_632RaiderZ to jedna z wielu gier MMORPG, których akcja została osadzona w świecie fantasy, gdzie możemy zmierzyć się z gigantycznymi potworami podczas epickich bitew z udziałem mnóstwa innych graczy.

Najbardziej charakterystyczną cechą produkcji jest szybkość oraz dynamiczna mechanika prowadzenia walki, którą możemy znaleźć między innymi w wielu grach akcji, połączona z klasycznymi rozwiązaniami typowymi dla MMO, czyli między innymi rozwijaniem naszej postaci, nauką nowych umiejętności, wykonywaniem rozmaitych zadań i interakcji zarówno z graczami, jak również postaciami niezależnymi.

 

Fabuła gry toczy się w świecie Velix, zamieszkanym przez wspomniane ogromne stwory, co ma swoje odbicie w sposobie prowadzenia walki z nimi – gracze formują się zazwyczaj w większe grupy i przepuszczają atak na danego potwora.

Warto jednak pamiętać, że na naszej drodze staną też znacznie mniejsi wrogowie, jak na przykład bandyci czy zwierzęta i gobliny.

 

Podczas walki musimy samodzielnie wykonywać wszystkie ataki oraz uniki w czasie rzeczywistym, tak więc wymagane jest szybkie reagowanie na ruchy przeciwnika i dostosowanie ich do swojej taktyki.

 

Na uwagę zasługuje również częściowe wyeliminowanie podziału na klasy postaci. Częściowe, ponieważ na początku rozgrywki wybieramy „model” berserkera, obrońcy, kleryka lub maga, a po osiągnięciu pewnego poziomu doświadczenia możemy już dowolnie prowadzić dalszy rozwój bohatera.

1_play_button2

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe::

  • najlepsze mmorpg
  • spis mmorpg
  • spis mmo

Dodaj komentarz