Panzar

PanzarPanzar: Forged by Chaos jest dość ciekawą produkcją MMORPG autorstwa cypryjskiego studia Troxit Services oraz związanej z nim ekipy Panzar Studio.

Fabuła gry została osadzona w świecie Terra, który składa się z dwóch sfer: materialnej oraz duchowej – stale ze sobą kolidujących.

Gracze mogą zwiedzać rozległą krainę samodzielnie, jak też podejmować się wyzwań wymagających współpracy z innymi, wliczając w to zarówno innych graczy, jak też postaci niezależne.

Tworząc naszego awatara możemy wybrać jednego z przedstawiciela czterech różnych ras: ludzi, krasnoludów, orków oraz elfów.

Wybór klasy postaci jest nieco bardziej złożony, ponieważ zależy od wybrania bóstwa, któremu będziemy służyć a w zamian otrzymamy związane z nim zaklęcia oraz umiejętności.


Następnie przenosimy się do wspomnianej Terry, gdzie wykonujemy różne zadania, pokonujemy ramię w ramię zagrażające światowi niebezpieczeństwa gnieżdżące się w rozmaitych podziemiach, a także rywalizujemy z innymi graczami na arenach przeznaczonych do walki PvP, na których może wziąć udział nawet do sześćdziesięciu czterech graczy.

1_play_button2

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe::

  • mmorpg spis
  • spis gier mmorpg 2013
  • polecane gry mmorpg

Dodaj komentarz