One Piece Online

One Piece Online to przeglądarkowa gra MMORPG akcji z elementami charakterystycznymi dla produkcji tower defense autorstwa chińskiej grupy JoyGames, osadzona w świecie słynnej japońskiej mangii i anime One Piece. Fani mogą być pewni, że spotkają wszystkich głównych bohaterów sagi oraz wielu innych, którzy będą zlecać nam rozmaite zadania, a także walczyć zarówno u naszego boku, jak i przeciwko nam.

W samej grze wcielamy się w jednego z samodzielnie wykreowanych piratów, który schronił się na wyspie Seabody przed depczącym mu po piętach oddziałem żołnierzy, a jedyną alternatywą dla uratowania się jest wstąpienie w szeregi załogi bohaterów One Piece. Do naszej dyspozycji oddano możliwość wcielenia się w przedstawiciela jednej z trzech klas: Snipera, Swordsmana lub Devil Fruit User. Każda z nich posiada swoje unikalne zdolności, wyjątkowy styl walki oraz znajduje się w relacjach z pozostałymi klasami na zasadzie kamień – papier – nożyce. Mechanika rozgrywki opiera się na potyczkach przypominających połączenie gry tower defense oraz cRPGa – możemy kontrolować naszego bohatera lub bohaterów w pełni samodzielnie lub decydować tylko o wykorzystywaniu specjalnych zdolności w odpowiednim momencie. Za kolejne zwycięstwa i wykonywanie fabularnych misji zdobywamy punkty doświadczenia, odblokowujące nowe zdolności oraz pieniądze pozwalające na zakup bardziej efektywnego ekwipunku. Ponadto, jeśli uznamy, że jesteśmy gotowi możemy zmierzyć się z innymi graczami na arenach przeznaczonych do starć PvP.

Wszystkiego dopełnia ładnie wykonana grafika: lokacje dobrze oddają piracki klimat mangi oraz wysokiej jakości dźwięki i muzyka. Grę można polecić nie tylko fanom One Piece, ale również i wszelkiej maści RPGów.

Zagraj teraz!

One thought on “One Piece Online

Dodaj komentarz