Metin2

Od kilku miesięcy rekordy popularności bije Metin2. Bardzo obiecująca gra MMORPG, której akcja osadzona jest w realiach dalekiego wschodu, co bardzo mocno odświezyło ten gatunek gier. Grafiki, która jest pełna życia, kolorów i jest niezwykle dopracowana, nie pożałowałby sam mistrz Leonardo da Vinci.
Gra rozpoczyna się stworzeniem postaci, dokonujemy wyboru pomiędzy 4 klasami:
– Wojownik, jego moce to Ciało i Umysł
– Ninja, dysponuje mocami Ostrza i Łuku
– Szaman, jego atrybutami są Smok i Leczenie
– Sura, wyspecjalizowany w Czarnej Magii i Broni
Powyzej piątego poziomu doswiadczenia, gracz może zacząć rozwijać swoje umiejętności, które sa unikalne dla każdej z klas.
Rozgrywkę urozmaicają setki misji, miliony przedmiotów i kombinacji ekwipunku, dzięki którym nasza bohater jest coraz silniejszy i może brać udział w walkach pomiędzy innymi graczami, jest to możliwe od piętnastego poziomu doświadczenia.
Dużym ułatwieniem dla nowych graczy jest formacja, zwana gildią, w której spotykaja się gracze, by sobie nazwajem pomagać oraz walczyć z wrogimi graczami i zdobywać lub bronić jednej z gildyjnych fortec, a wszystko po to, aby zdobyć kontrolę nad kontynentem, a co za tym idzie – sławę, honor, pieniądze i wyższe rangi wojskowe.
To wszystko składa się na popularność Metina2 wśród społeczności graczy, a także kazdego dnia przyciąga setki nowych, często początkujących graczy.

 

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe::

Zagraj teraz!

One thought on “Metin2

Dodaj komentarz