Hounds: The Last Hope

Hounds: The Last Hope to kolejna azjatycka gra będąca połączeniem MMO i trzecioosobowego shootera, gdzie wcielamy się w rolę żołnierza tytułowego oddziału Hounds i stajmy do drużynowych walk pomiędzy żywymi graczami bądź mierzymy się z komputerowym przeciwnikiem – Wickbrokami, którzy postanowili zaatakować naszą planetę – biorąc udział w rozmaitych misjach: zarówno w pojedynkę, jak również z przyjaciółmi.

Nim jednak przystąpimy do eksterminacji oponentów musimy stworzyć swojego awatara korzystając z szerokich możliwości customizacji wyglądu oraz wybrać jedną z klas – specjalizacji: Assault, Tech, Specialist bądź Support. Każda z nich charakteryzuje się oryginalnym stylem rozgrywki oraz możliwościami wyposażenia: Assault może korzystać z tarczy, skutecznie blokując ostrzał wroga; Specialist preferuje walkę przy użyciu materiałów wybuchowych, zaś Support prowadzi ostrzał z broni snajperskiej.

Wyposażenia, które zostało oddane do naszej dyspozycji jest dosyć sporo: możemy zdobywać różnego rodzaju uzbrojenie czy pancerz charakteryzujące się odmiennymi statystykami i dające dostęp do nowych umiejętności, jak na przykład „zatruwające” karabiny snajperskie czy wyrzutnia granatów pozwalająca miotać zamrażającymi ładunkami w przeciwnika.

Wspominano na początku o dwóch trybach rozgrywki: PvP oraz PvE. W ramach pierwszego z nich będziemy rywalizować z innymi graczami na mapach odpowiadających scenariuszom Warzone, Annihilation, Sabotage, Occupation oraz Close Combat, co wprowadza sporą różnorodność w tej warstwie zabawy. W ramach PvE możemy pokonywać kolejne fabularne misje osadzone w świecie konfliktu pomiędzy ludzką rasą a robakowatymi Wickbrockami.

Trójwymiarowa grafika Hounds: The Last Hope charakteryzuje się nieźle wykonanymi modelami choć niektóre tekstury zdają się być do nich niedopasowane i co jakiś czas pojawiają się glitche graficzne. Warstwa dźwiękowa natomiast jest bardzo dobra i nie pozostawia wiele do życzenia.

Zagraj teraz!

One thought on “Hounds: The Last Hope

Dodaj komentarz