Duty of Heroes

Duty of Heroes to gra MMORPG z elementami taktycznymi przeznaczona na przeglądarki internetowe, gdzie wcielamy się w rolę przywódcy grupy bohaterów – poszukiwaczy przygód i robimy wszystko to, co jest typowe dla gier tego typu: rozwijamy nasze postaci, wykonujemy kolejne zadania, pokonujemy wszelkie monstra i innych graczy, którzy staną nam na drodze.

W gruncie rzeczy, trudno wskazać w Duty of Heroes jakąś szczególną oryginalność: mamy tutaj do czynienia z trójwymiarowo – mangowatą grafiką w rzucie izometrycznym i ścieżką dźwiękową charakterystyczną dla koreańskich oraz azjatyckich produkcji. Zaś strona techniczna produkcji nie prezentuje się także jakoś szczególnie wyjątkowo: wachlarz ekwipunku dla drużyny naszych bohaterów jest dosyć szeroki, jednak trudno oprzeć się wrażeniu pewnej powtarzalności (niektóre przedmioty różnią się zaledwie kolorystyką bądź naprawdę niewielkimi szczegółami) oraz irytacji spowodowanej wszędobylskimi zachętami do wydania pieniędzy na diamenty – „surowca” pozwalającego nam poprawić skuteczność w walce i tak dalej.

System walki opiera się na podziale na tury w oparciu o inicjatywę poszczególnych postaci na polu bitwy, przypominając bardzo ten znany z Final Fantasy – zaadaptowany zresztą przez większość sieciowych produkcji podobnych do Duty of Heroes. Praktycznie, jedynym co może na dłużej przykuć do gry jest tryb walki pomiędzy graczami oraz wojny gildii, jednak i one ostatecznie stosunkowo szybko się nudzą.

Zagraj teraz!

One thought on “Duty of Heroes

Dodaj komentarz