Drakensang Online

Drakensang to tytuł, który kojarzy niemal każdy fan różnorakich gier RPG, zwłaszcza tych, które korzystają z archetypów pochodzących z legendarnej produkcji studia Blizzard, a mianowicie Diablo dającego początek wszelkiej maści cRPGom rosnących, w okresie premiery pierwszej części gry, jak przysłowiowe grzyby po deszczu prześcigając się w coraz to bardziej wymyślnych rozwiązaniach, czy elementach rozgrywki. Jakiś czas temu, studio Bigpoint Game postanowiło wydać sieciową wersję Drakensang, co ciekawe w przeglądarkowej wersji, gdzie walka jednak toczy się w ten sam sposób, jak w tradycyjnym wydaniu.

Wynika z tego, że w przeciwieństwie do większości produkcji na przeglądarki internetowe, będziemy potrzebowali nieco silniejszej maszyny oraz dobrego połączenia z siecią.

 

Naszą zabawę rozpoczynamy, jak w większości gier MMORPG – od stworzenia naszego bohatera, jednakże możliwości personalizacji postaci są dosyć ubogie, jak na taką produkcję, ale sam fakt, że w ogóle są jest dość imponujący jeśli chodzi o przeglądarówki.

Właściwa rozgrywka nie różni się praktycznie niczym od wielu innych produkcji RPG i MMORPG – rozwijamy naszą postać, zgłębiamy się w ponury świat fantasy, a także wykonujemy rozmaite zadania.

Na uwagę zasługuje, podebrany nieco z wspomnianego wcześniej Diablo, tryb gry PvE, gdzie samotnie lub z przyjaciółmi przedzieramy się przez kolejne Akty kampanii fabularnej.

Możemy jednak też stawać w szranki z innymi graczami i piąć się po specjalnym rankingu PvP.

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe::

 • gry przeglądarkowe rpg
 • gry przrgladarkowe na telefon
 • przeglondarkowe gry MMORpg
 • gry przeglądarkowe mmog
 • gry przegladarkowe na tel
Zagraj teraz!
 • artem

  Myślę , że jeden z lepszych mmorpg-ów na przeglądarki. można ściągnąć klienta, ale po co. trochę wkurza naciąganie graczy na wydawanie prawdziwej kasy

 • 06618

  Dobra rzecz, serio, ale nie przyciąga na dłużej. Kiedy ma się z kim pograć, jest świetna.

 • op333

  diablo – mmo? poproszę