Dragon’s Prophet

Dragon's ProphetDragon’s Prophet jest to kolejne MMORPG, które zostało osadzone w świecie fantasy pełnym tytułowych smoków oraz różnych charakterystycznych dla tego gatunku bestii.

Sama rozgrywka oparta została o darmowy model zabawy z mikropłatnościami nie mającymi jednak większego wpływu na „wydajność” naszego bohatera. Za produkcję odpowiada tajwańskie studio Runewalker, znane chociażby z gry Runes of Magic, która odniosła całkiem spory sukces. W Dragon’s Prophet wcielamy się w rolę tresera smoków mającego za zadanie odszukać najcenniejsze okazy gigantycznych, łuskowatych bestii oraz uczynić je sobie podanymi.

Podczas naszych podróży przez świat gry natkniemy się na cztery ludzkie rasy oraz mnóstwo innych pomniejszych stworzeń mających własną kulturę i nastawienie do poczynań gracza.

Zaczynając zabawę mamy możliwość, oprócz dostosowania wyglądu, wcielenia się w jedną z klas: wojownika, łucznika, maga oraz coś w rodzaju supportu.

Warto również wspomnieć, że nasze umiejętności ściśle wiążą się ze zdolnościami podopiecznego, który aktualnie nam służy.

1_play_button2

Dodaj komentarz