DC Universe Online

DC Universe OnlineWielu fanów amerykańskich komiksów z pewnością kojarzy firmę DC Comics, która stworzyła kilka sztandarowych bohaterów, jak na przykład Superman, Batman czy Zielona Latarnia.

Na ich podstawie stworzone zostało interesujące MMO akcji pod tytułem DC Universe Online, gdzie mamy szansę stworzyć własnego herosa i możemy nawet stanąć po „ciemnej stronie mocy”, co będzie miało skutki sięgające nieco dalej niż PvP. Reszta aspektów produkcji nie różni się zbytnio od tych, które znamy z innych produkcji MMO – wykonujemy rozmaite zadania oraz zdobywamy kolejne poziomy doświadczenia, a co za tym idzie – umiejętności.

Walka w DC Universe Online zasługuje na szczególną uwagę, ponieważ jest ona bardzo dynamiczna i pozbawiona typowego systemu namierzania a oprócz tego pozwala na wykorzystywanie elementów otoczenia.

Wszystkiego dopełnia nieco komiksowa grafika pozwalająca wczuć się w klimat rozgrywki, szybkie levelowanie, bogaty endgame oraz przemyślany model free-to-play, dzięki czemu mamy pewność, iż gracze wydający prawdziwe pieniądze nie osiągną nad nami znacznej przewagi.

1_play_button2

Dodaj komentarz