Dark Era

Fani gier typu MMO mają przed sobą zupełnie nowy tytuł, który może okazać się idealną rozrywką na każdą wolną chwilę, która wciąga nie tylko dzięki typowej dla tego typu gier rozbudowanej fabule, ale także niesamowitym podróżom w czasie, które połączone zostały ze świetną grafiką 3D

Dark Era jest z pozoru stosunkowo standardową grą MMO, gdzie każdy gracz może przemierzać ogromne lokacje i walczyć z otaczającym go środowiskiem lub mobilizować się na potyczki z innymi graczami, także grającymi na innych serwerach. Twórcy gry postawili jednak na połączenie standardowego MMO z możliwością podróżowania w czasie, co sprawia, że gra oferuje kilka interesujących światów, a każdy z nich opowiada zupełnie inną historię, ma własną szatę graficzną i indywidualne dla siebie elementy środowiska, w tym oczywiście przeciwników NPC do pokonania.

Odkrywaj historyczne epoki

Miejscem, w którym nasza podróż zawsze się rozpoczyna, są specjalne miasta zawieszone w przestrzeni, które to umożliwiają nam podróż do różnych epok, a naprawdę jest w czym wybierać. Możemy przenieść się do czasów Robin Hooda czy Króla Artura, poznać starożytne Chiny bądź też wcielić się w kompana Joanny D’arc. Gra możesz przenieść nas również do czasów Juliusza Cezara, jak i daleko poza naszą planetę, a wiec na Marsa, gdzie będziemy musieli zmierzyć się z naprawdę potężnym przeciwnikiem. To właśnie tworzy główny smaczek tej gry. Dark Era ma niezwykle rozbudowaną fabułę, która absolutnie nie nudzi, co czyni ją naprawdę jedną z atrakcyjniejszych gier MMO dostępnych obecnie na rynku.

Wybierz klasę i rozwijaj swojego bohatera

Rasowym graczom MMO może w Dark Era początkowo nie spodobać się fakt, że gracz dostaje do wyboru tylko 3 różne klasy. Jest to berserker, assassin lub wizard. Choć z pozoru klas jest niewiele, to jednak możliwości rozwoju każdej z nich są na tyle rozbudowane, że naprawdę minie dużo czasu zanim zdążymy poznać daną klasę i nauczyć się nią grać. Oczywistym jest także to, że każda z tych klas w grze ma swoją indywidualną historię, a więc zupełnie inną fabułę co tylko jeszcze bardziej wciąga gracza. Każda klasa znacznie różni się od siebie także możliwościami walki. Berserker to odpowiednik znanego wojownika, a więc mistrz we władaniu białą bronią, posiadający ogromną wytrzymałość na polu walki, jak i wiele obszarowych, bardzo silnych zdolności. Assassin to bitewny „cwaniak”. Postać nie jest silna, ale ma głowę na karku i mnóstwo pary w nogach przez co może skutecznie uprzykrzyć życie przeciwnikom, unikając jednocześnie obrażeń. Wizard z kolei włada potężnymi czarami opartymi na 5 żywiołach, które wzmacnia dobra komunikacja z naturą.

Ekwipunek, czyli to co najlepsze w MMO

Naturalnie twórcy Dark Era zadbali o to, aby gracze mieli co kolekcjonować wykonując swoje zadania, walcząc z potworami i innymi graczami, a także odkrywając kolejne ciekawe historie stanowiące fragmenty obszernej fabuły. Możemy rozwijać wiele umiejętności naszej postaci, zwiększać jej pancerz, ale także zdobyć dziesiątki przedmiotów ekwipunku, które uczynią nas jeszcze potężniejszymi, pozwolą mierzyć się z silniejszymi wrogami i zapewnią wysoką pozycję w rankingach, jak i respekt innych graczy.

Niesamowita grafika

Doskonały pomysł na połączenie MMO z podróżami w czasie i interesującą fabułą, jest tutaj oczywiście wspierany przez wysokiej jakości grafikę 3D. Szczegółowe postacie i wiernie odwzorowane światy, związane z konkretną erą, to tylko najbardziej rzucający się w oczy kawałek grafiki, która urzekana każdym kroku i nie daje od siebie oderwać wzroku.

Dark Era jest doskonałą pozycją dla każdego fana gier MMO, ale także dla osób szukających wirtualnych przygód i rozrywki na długie, jesienne czy zimowe wieczory. Fabuła została przemyślana w taki sposób, że nie pozwala na oderwanie się od gry dosłownie jak dobra książka, gdzie nie możemy doczekać się przewrócenia strony i sprawdzenia co stanie się dalej. Warto zagłębić się w ten wspaniały świat, podróżować w czasie i toczyć epickie bitwy z potworami, jak i prawdziwymi graczami.

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe::

  • dark era
Zagraj teraz!

Dodaj komentarz