Allods Online

Allods-Online

Allods Online to prawdopodobnie jedna z lepszych darmowych produkcji MMORPG, w której wkraczamy do świata fantasy o nazwie Sarnaut, ściśle związanego z uniwersum z serii Rage of Mages, które również powstało przy udziale rosyjskiego studia Astrum Nival. Gra, w przeciwieństwie do wielu sobie podobnych, posiada bardzo rozbudowaną fabuł, w którym dwie frakcje:

The League oraz Empire toczą ze sobą od niepamiętnych lat wojnę.

Może na pierwszy rzut oka nie brzmi to zbyt oryginalnie, ani ciekawie, to sposób zaprezentowania konfliktu oraz związanych z nim perypetii w świecie gry okazuje się całkiem znośny. Kreacja postaci naprawdę zasługuje na oklaski: mamy do wyboru sześć różnych ras postaci oraz dwadzieścia osiem klas.

Oprócz tego możemy zaopiekować się jednym z petów, który będzie dawał nam bonusy oraz wspomagał w walce, a także nauczyć się którejś z profesji: wytwarzania przedmiotów, zaklinania ich, alchemii, zielarstwa, górnictwa, krawiectwa, kowalstwa oraz innych w tym stylu.

Ponadto, porządnie zrealizowana została rozgrywka PvE oferująca lochy, walki z bossami i wszelki związany z nią „asortyment”. Przyzwoicie wygląda również PvP: do dyspozycji graczy oddano pola bitew, areny a wszystkie klasy są dość zrównoważone – tanker może bez obaw stawić czoła DPS i mieć identyczną szansę na zwycięstwo.

Jednakże, najciekawszym elementem Allods Online są latające statki, które może zbudować każdy gracz(jeśli oczywiście posiada odpowiednią ilość surowców), pozwalające na wybranie się do lokacji o nazwie Astral.

Daje to także możliwość toczenia efektownych bitew ze statkami należącymi do innych graczy oraz gildii.

1_play_button2

Dodaj komentarz