Age of Wulin

Age of WulinAge of Wulin jest kolejnym azjatyckim MMORPGiem, którego akcja rozgrywa się w feudalnych Chinach, a my wcielamy się w rolę wojownika, który przemierza rozmaite krainy i doskonali samego siebie, aby zostać mistrzem w wybranej przez siebie szkole walki. Do naszej dyspozycji oddanych zostało całkiem sporo różnorakich sztuk walki: osiem różnych odmian kung-fu oraz tai-chi. Ponadto, możemy również rozwijać umiejętności nie znajdujące specjalnego zastosowania w boju, ale znacznie podnoszą sprawność naszego awatara, a są to: akupunktura, medytacja i akupresura.

Wydawać by się mogło, że po wymienionych wcześniej sztukach walki, będziemy ograniczeni do stawania w szranki na gołe pięści – nic bardziej mylnego: możemy skorzystać z ogromnego arsenału broni białej, wliczając weń miecze, włócznie oraz wiele innych.

 

Warto również wspomnieć, że w Age of Wulin nie znajdziemy znanego z typowych gier tego rodzaju systemu zdobywania poziomów doświadczenia. Zamiast tego, wyznacznikiem naszej skuteczności jest stopień rozwoju umiejętności oraz odpowiednie wykorzystanie ich w określonej sytuacji.

1_play_button2

One thought on “Age of Wulin

Dodaj komentarz