Margonem – polska gra

 

Margonem jest to bardzo popularna polska gra MMORPG przeznaczona na przeglądarki internetowe, która cieszy się wciąż rosnącą popularnością i całkiem sporą rzeszą stałych graczy mających styczność z produkcją od samych początków jej powstania.

Fabuła gry opiera się przede wszystkim na bliżej nieokreślonej, mającej miejsce w przeszłości wojnie magów, która spustoszyła fantastyczną krainę.

Mimo że minęło od niej sporo czasu, to na szlakach podróżnych wciąż czają się niebezpieczne monstra, bandyci i wszelkiego rodzaju niebezpieczeństwa mające przemnożoną ochotę pozbawić życia naszego bohatera.

Niekiedy, aby pokonać stojących na naszej drodze przeciwników będziemy zmuszeni sprzymierzyć się z innymi graczami i stworzyć drużynę, aby mieć jakąkolwiek szansę na zwycięstwo w walce z bossami. Dla graczy przygotowano sporo różnorakich zadań polegających niejednokrotnie na niesieniu pomocy mieszkańcom danej wioski bądź też miasta.

Skoro już jesteśmy przy postaciach – do naszej dyspozycji oddano sześć różnych wartych uwagi klas postaci mogących pełnić różnorakie role: od specjalizowania się w zadawaniu ogromnych obrażeń, przez wyjątkową wytrzymałość po leczenie siebie lub sojuszników w walkach drużynowych. Ponadto, gracze mają możliwość toczenia walk między sobą na specjalnie przygotowanych serwerach, a także handlowania, wymieniania ekwipunku i wielu innych możliwości współpracy. Wraz ze zdobywaniem kolejnych poziomów doświadczenia, możemy nosić lepszy ekwipunek a także odwiedzać krainy przeznaczone dla wysokopoziomowych bohaterów.

1_play_button2

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe::

 • Margonem MMORPG
 • margon gra online
 • margonem polskie
 • margonem gry online
 • https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1824 izSvxu3mevDfWMbJ49KIsF3PrREcGSndPZE8b0_q2veNiCCatMfVJQB1fgc6useM 14ba02956c8ebb4388124ba1371596a558f7c083&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme

64 przemyślenia nt. „Margonem – polska gra

 1. A ja bym się zastanowiił. Gra faktycznie miała potencjał i była warta uwagi, ale ostatnie kroki administracji prowadzące do jak największego „umasowienia” gry sprawiła, że średnia wieku to 11-12 lat, a wszyscy chyba wiemy, jak wielkie znaczenie mają inni gracze, tworzący świat gry…

   1. Wykreowana na potrzeby gry ? Thinker to nick w grze głównego administratora i twórcy gry. Kiedyś nawet w pełni uczestniczył w rozgrywce. Prawdziwe imię i nazwisko nie jest podane i dlatego gracze posługują się nickiem … Więc jak się nie znasz w pewnych sprawach to się nie wypowiadaj !

 2. @Rainman
  Ze średnią wieku 11/12 lat nieco przesadziłeś, fakt, trafiają się niekiedy tacy, którzy faktycznie mają to 10 lat, ale nie zapominaj jednak o tych grających od samego początku, którzy to 6-7 lat temu, mając lat powiedzmy na to 14, nadal grywają. No. 😀

 3. No siemka. Przedstawię swoją opinie o tej grze. Gra jest „Bardzo dobra” i niesamowicie wciąga. Lecz, ma też swoje wady.
  – Po wbiciu 260lvla, zostanie wam robienie „Samych dziennych Questów” + e2. Nie ma expowisk na wyższe lvl`e.
  -Administracja tej gry, robią z graczy Nocnik 🙂 Nie mają za grosz szacunku do graczy. Zrobią wszystko żeby komuś zamknąć usta, jeżeli ktoś ich w jaki kolwiek sposób, mówi o nich coś złego.
  -Nigdy nie kłóć się z Administracją! Oni tak czy siak będą sądzić,że to oni mają rację.
  – Nigdy nie biegaj koło pomocnika gry. Grozi to Banem+Killem+Mute. W Dodatku pomocnik uznaje to za Molestowanie.
  – SMG nie odróżnia dwóch znaczeń, takich jak: Stalking oraz opublikowanie Screenów na profilu,dotyczących zachowania pomocników gry.
  -Karmazynowe Bractwo. Mmm,co by tutaj powiedzieć… Banda graczy,wybranych przez administracje (przeważnie dzieci, które nie potrafią pisać i nie mają za grosz kultury oraz osoby które wydały ponad 2k złotych). Jeżeli ktoś ujawni tajemnice bractwa,to grozi mu ban. Ja takich tęmpiłem z powodów osobistych- Myśleli że są lepsi,od zwykłych graczy.

  Można tu jeszcze dużo wad wymienić,ale szkoda mi klawiatury 🙂 Mam nadzieje że mój komentarz, wyjdzie wam na dobrę,i w końcu ruszycie głowami, i zaczniecie szanować ludzi…. Pozdrawia wasz kochany Xalluś ;* Z Bogiem.

  1. Twój komentarz rzeczywiście przemawia lecz część graczy nie zrozumie cię i pomyśli że obrażasz administracje ,rzeczywiście popełnili według mnie też dużo błędów:

   -według mnie usunięcie z gry błędów było i dobre i złe jednocześnie ,np tzw. „b.u.g.” w grze czyli błąd systemu ,który może coś w postaci zmienić był jedną z najfajniejszych błędów(pozytywnych) ,ale te smocze łzy są jednym z powodów przez które część graczy z powodu braków pieniędzy względem innych graczy powoduje ,że gracz jest znieważony przez innych(negatywne) nie chce pisać wszystkich cech z powodu braku argumentów po za tym jest tam dużo cech subiektywnych i obiektywnych których prawie nikt by nie zrozumiał!

   Z góry przepraszam, za użycie wszystkiego w jednym zdaniu ale gdy zacznę pisać to sami widzicie pozdrawiam.

   Z poważaniem.

 4. Gra jest ok… ale głupio trochę zrobili te red mapy. Kiedy idę expić, moja droga do expowiska prowadzi przez andarum. I co? mam 95lv WOJOWNIK i wystarczy, że przyjdzie jakiś tropiciel 80 lv i mnie zdeda. i tak ze 3-4 razy mnie ktoś zdeda aż w końcu pier**lę to i wyłączam grę. Wolę pograć w CSa.

  Pozdrawiam całą Zemynę, wojo 95lv Dennis 😀

Dodaj komentarz